Hlavná stránka
O nás
Služby
Repasované PC
Preprava
Akcie
Softvérové riešenia
Predaj
Servis
Požičovňa
Kontakt


O NÁS


Firma KVATRO vznikla v roku 1995. Svoju aktívnu činnosť začala až od roku 1998. Firma sa v svojej hlavnej činnosti spočiatku zaoberala iba predajom PC, periférnych zariadení, kancelárskej techniky a spotrebného materiálu. So zvyšujúcimi nárokmi našich zákazníkov, firma Kvatro rozšírila svoju činnosť o úpravy a opravy výpočtovej a kancelárskej techniky.

Od roku 1999 sme začali využívať aj naše firemné vozidlá na prepravu tovaru. Od tejto doby máme skúsenosti už aj s prepravou tovaru nielen v rámci Sk, ale aj celej Európy. Máme stálych zákazníkov a rozšíril sa aj náš vozový park.

Od roku 2000 sme začali poskytovať predaj tovaru aj na splátky cez splátkový systém QUATRO (vid služby). Od tohto roku sme vytvorili aj novú službu pre zákazníkov HOT LINE 24 hod. denne. Ide o službu, v ktorej poskytujeme servisný zásah v prípade poruchy priamo u zákazníka. Pri kúpe PC KVATRO je táto služba v rámci záruky bezplatná.

Od roku 2001 sme začali poskytovať administratívne služby. Ide o prepisovanie, kopírovanie, tlač a viazanie dokumentácii, referátov, diplomových prác a podobne (vid služby).

Od roku 2002 sme naše služby rozšírili o požičovňu výpočtovej a kancelárskej techniky. Samozrejme, pri kúpe PC KVATRO je požičovné v prípade poruchy v rámci záruky ZADARMO. Požičovňa je ideálna aj pre študentov, ktorí nevlastnia PC a potrebujú si napísať prácu do školy (diplomovú prácu, projektovú prácu a iné). Napísaný text vieme ihned spracovať (vytlačiť, opraviť, rozmnožiť, zviazať...). Požičovňu však využívajú hlavne firmy, ktoré potrebujú na svoju prácu PC alebo tlačiareň a pri výpadku im spôsobuje vážne problémy. Sme radi, že si táto služba našla svoje miesto na trhu a zákazníci sú zatiaľ veľmi spokojní.

Od roku 2003 sme začali vyrábať prezentačné CD s reklamou, cenníkmi a dalšími náležitosťami na mieru podľa priania zákazníkov.

Od roku 2004 sme nadobudli právnu subjektivitu naše obchodné meno je: Kvatro Comp. s.r.o.. Okrem tejto zmeny sme sa začali venovať predaju tovaru na splátky (vlastný splátkový systém). Zmenili sme logo firmy. Začali sme sa aktívne zaoberať programovaním aplikácií (VB, Access, SQL, PHP). Ponúkame virtuálny obchodný priestor (E-shop) za prevádzkové náklady (t.j. za mesačný paušál).

Od roku 2005 sme začali poskytovať ADSL pripojenie na internet.
Zároveň hosťujeme (prevádzkujeme) www stránky už od 100,- Sk/mesiac.


Naše motto: "Urobíme všetko pre spokojnosť nášho zákazníka!"

Copyright (c) 2006 KVATRO Comp. s.r.o. Hlavná stránka | Kontakt